BASTION

STOWARZYSZENIE FUNKCJONAIUSZY SŁUŻB MUNDUROWYCH

OrientAkcja Osjaków 2021

RAJD ROWEROWY

 Rower 2

Zapraszamy 17 lipca na Rowerowy Rajd na Orientację. Bazą rajdu a zarazem miejscem STARTU i METY będzie Gminny Ośrodek Kultury w Ojsakowie – (powiat wieluński) https://goo.gl/maps/S38u9vhEaixChYR27

Do wyboru będą trzy trasy

  • FUN około 25km na rowerze lub pieszo: limit czasu 7h
  • MEGA- około 60km na rowerze: limit czasu 8 h
  • GIGA około 120 km na rowerze : limit czasu 9h

 Rajd organizowany jest w formie zawodów z klasyfikacją i nagrodami dla najlepszych jednak nie ma wytyczonej trasie.

Na porannej odprawie uczestnicy otrzymują mapę z naniesionymi na niej punktami kontrolnymi, które należy odnaleźć na trasie. Nie ma wytyczonej trasy, kolejność zaliczania punktów jest dowolna. To uczestnicy wybierają dla siebie dogodną trasę i sami decydują ile punktów zaliczą. Można jechać samemu lub też w zespołach.Rower

Na mecie będzie posiłek regeneracyjny a po uhonorowaniu najlepszych planujemy integrację na terenie ośrodka który jest położony przy samej rzece Warcie.

 

Patronat Honorowy nad rajdem objął Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Łodzi http://lodz.zwnszzp.pl a także gmina Osjaków.

Dla członków SFSM BASTION rabat na wpisowe -50%.

Zapisy oraz regulamin rajdu na stronie www.orientakcja.pl. Ze strony naszego stowarzyszenia koorydnatorem rajdu jest kol. Mateusz Pach Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.