BASTION

STOWARZYSZENIE FUNKCJONARIUSZY SŁUŻB MUNDUROWYCH

LOGOWANIE

II zawody BASTIONU 2020

II zawody LIGI BASTION-u 16.02.2020

Miejsce Nr startowy Imie i nazwisko Strzelba Pistolet szybki Pcz razem
7 1 Remigiusz LUDWICZAK 49,65 73,52 61 184,17
9 3 Janusz PIEKUTOWSKI 74,57 85,00 67 226,57
12 4 Mirosław BARTKOWICZ 13,43 62,41 72 147,84
13 5 Paweł CIESEK 44,95 51,32 50 146,27
6 7 Piotr BOROWCZYK 55,68 56,86 87 199,54
8 9 Rafał SZYMAŃSKI 70,17 55,68 56 181,85
3 10 Marcin POSMYK 55,45 67,31 84 206,76
1 11 Włodek LESIEWICZ 94,05 100,00 80 274,05
2 12 Marek KRAWCZYK 100,00 72,64 71 243,64
11 13 Piotr LEWANDOWSKI 78,04 34,01 28 140,05
4 17 Hubert JARY 54,46 74,89 76 205,35
5 18 Radosław JĘDRZEJCZAK 55,70 62,04 82 199,74
14 19 Rafał RĘKAWIECKI 60,04 1 16 77,04
10 20 Tomasz BOROWIECKI 61,02 48,44 32 141,45

Pistolet Centralny

M-ce Nazwisko i imię  Wynik
1 Remigiusz LUDWICZAK 61
2 Marcin KARMELITA 0
3 Janusz PIEKUTOWSKI 67
4 Mirosław BARTKOWICZ 72
5 Paweł CIESEK 50
6 Jarek CZERWIŃSKI 0
7 Piotr BOROWCZYK 87
8 Katarzyna BOROWCZYK 0
9 Rafał SZYMAŃSKI 56
10 Marcin POSMYK 84
11 Włodek LESIEWICZ 80
12 Marek KRAWCZYK 71
13 Piotr LEWANDOWSKI 28
14 Krzysztof KARWAS 0
15 Maciej CZERCHAWY 0
16 Jacek HERSZEL 0
17 Hubert JARY 76
18 Radosław JĘDRZEJCZAK 82
19 Rafał RĘKAWIECKI 16
20 Tomasz BOROWIECKI 32
 

Pistolet dynamiczny

Lp Zawodnik Klub Wynik Czas A C D M Pt Proc Shots pts hf w1
1 Remigiusz LUDWICZAK 73,52 16,9 12 6 2 0     20 80 4,73 73,52
2 Marcin KARMELITA   0 0 0 0 0            
3 Janusz PIEKUTOWSKI 85,00 15,35 14 4 2 0     20 84 5,47 85,00
4 Mirosław BARTKOWICZ 62,41 15,18 10 6 3 1     20 61 4,02 62,41
5 Paweł CIESEK 51,32 25,42 12 8 0 0     20 84 3,30 51,32
6 Jarek CZERWIŃSKI   0 0 0 0 0            
7 Piotr BOROWCZYK 56,86 26,77 19 1 0 0     20 98 3,66 56,86
8 Katarzyna BOROWCZYK   0 0 0 0 0            
9 Rafał SZYMAŃSKI 55,68 23,43 12 8 0 0     20 84 3,59 55,68
10 Marcin POSMYK 67,31 21,69 17 3 0 0     20 94 4,33 67,31
11 Włodek LESIEWICZ 100,00 14,6 17 3 0 0     20 94 6,44 100,00
12 Marek KRAWCZYK 72,64 20,1 17 3 0 0     20 94 4,68 72,64
13 Piotr LEWANDOWSKI 34,01 12,33 5 10 2 3     20 27 2,19 34,01
17 Hubert JARY   74,89 19,08 16 4 0 0     20 92 4,82 74,89
18 Radosław JĘDRZEJCZAK 62,04 13,77 8 7 4 1     20 55 3,99 62,04
19 Rafał RĘKAWIECKI 1 22,58 2 7 6 5     20 0 0,00 0,00
20 Tomasz BOROWIECKI 48,44 24,05 14 5 0 1     20 75 3,12 48,44
 
Strzelba
 
Miejsce Nazwisko Imię Czas pkt Wynik StagePts HitFactor
1 Ludwiczak, Remigiusz 27,04999924 40 49,65 19,86 1,48
3 Piekutowski, Janusz 18,01000023 40 74,57 29,83 2,22
4 BARTKIEWICZ, Mirosław 25 10 13,43 5,37 0,40
5 Ciesek, Paweł 29,87999916 40 44,95 17,98 1,34
8 Borowczyk, Piotr 24,12000084 40 55,68 22,27 1,66
9 Szymański, Rafał 19,13999939 40 70,17 28,07 2,09
10 Posmyk, Marcin 24,21999931 40 55,45 22,18 1,65
11 LESIEWICZ, Wlodzimierz 14,27999973 40 94,05 37,62 2,80
12 KRAWCZYK, Marek 13,43000031 40 100,00 40,00 2,98
13 Lewandowski, Piotr 17,20999908 40 78,04 31,21 2,32
17 Jary, Hubert 24,65999985 40 54,46 21,78 1,62
18 JĘDRZEJCZYK, Radosław 24,11000061 40 55,70 22,28 1,66
19 RĘKAWIECKI, Rafał 22,37000084 40 60,04 24,01 1,79
20 BOROWIECKI, Tomasz 22,01000023 40 61,02 24,41 1,82
 
 

Liga BASTION-u klasyfikacja generalna

klasyfikacja Generalna

Ranking ogólny

Nr Startowy Nazwisko Imię Miejsce

Pistolet

Centralny

zapłon

Strzelba Pistolet Szybki Pkt razem
11 LESIEWICZ Włodek 1 155 159,35 200,00 514,35
10 POSMYK Marcin 2 146 154,47 109,69 410,16
12 KRAWCZYK Marek 3 157 133,82 112,31 403,13
13 LEWANDOWSKI Piotr 4 95 162,97 114,35 372,32
3 PIEKUTOWSKI Janusz 5 128 153,36 86,00 367,35
7 BOROWCZYK Piotr 6 173 131,07 56,86 360,93
5 CIESEK Paweł 7 110 104,23 105,97 320,19
4 BARTKOWICZ Mirosław 8 120 38,79 113,86 272,66
1 LUDWICZAK Remigiusz 9 106 50,65 102,98 259,63
9 SZYMAŃSKI Rafał 10 56 90,30 104,28 250,58
17 Jary Hubert 11 76 54,46 74,89 205,35
18 Jędrzejczyk Radosław 12 82 55,70 62,04 199,74
6 CZERWIŃSKI Jarek 13 17 100,00 51,98 168,98
20 Borowiecki Tomasz 14 32 61,02 48,44 141,45
2 KARMELITA Marcin 15 47 38,19 49,38 134,57
19 Rękawiecki Rafał 16 16 60,04 1,00 77,04
8 BOROWCZYK Katarzyna 17 74 1,00 0,00 75,00
14 KARWAS Krzysztof 18 58 0,00 1,00 59,00

 Pistolet Centralnego zapłonu

Miejsce Nazwisko Imię Nr Startowy RAZEM 05.01.2020 16.02.2020
1 BOROWCZYK Piotr 7 173 86 87
2 KRAWCZYK Marek 12 157 86 71
3 LESIEWICZ Włodek 11 155 75 80
4 POSMYK Marcin 10 146 62 84
5 PIEKUTOWSKI Janusz 3 128 61 67
6 BARTKOWICZ Mirosław 4 120 48 72
7 CIESEK Paweł 5 110 60 50
8 LUDWICZAK Remigiusz 1 106 45 61
9 LEWANDOWSKI Piotr 13 95 67 28
10 Jędrzejczyk Radosław 18 82   82
11 Jary Hubert 17 76   76
12 BOROWCZYK Katarzyna 8 74 74 0
13 KARWAS Krzysztof 14 58 58  
14 SZYMAŃSKI Rafał 9 56 0 56
15 KARMELITA Marcin 2 47 47  
16 Borowiecki Tomasz 20 32   32
17 CZERWIŃSKI Jarek 6 17 17  
18 Rękawiecki Rafał 19 16   16

Pistolet Dynamiczny

Miejsce Nazwisko Imię Nr Startowy RAZEM 05.01.2020 16.02.2020
1 LESIEWICZ Włodek 11 200,00 100,00 100,00
2 LEWANDOWSKI Piotr 13 114,35 80,34 34,01
3 BARTKOWICZ Mirosław 4 113,86 51,45 62,41
4 KRAWCZYK Marek 12 112,31 39,67 72,64
5 POSMYK Marcin 10 109,69 42,38 67,31
6 CIESEK Paweł 5 105,97 54,64 51,32
7 SZYMAŃSKI Rafał 9 104,28 48,60 55,68
8 LUDWICZAK Remigiusz 1 102,98 29,45 73,52
9 PIEKUTOWSKI Janusz 3 86,00 1,00 85,00
10 Jary Hubert 17 74,89   74,89
11 Jędrzejczyk Radosław 18 62,04   62,04
12 BOROWCZYK Piotr 7 56,86 0,00 56,86
13 CZERWIŃSKI Jarek 6 51,98 51,98  
14 KARMELITA Marcin 2 49,38 49,38  
15 Borowiecki Tomasz 20 48,44   48,44
16 KARWAS Krzysztof 14 1,00 1,00  
17 Rękawiecki Rafał 19 1,00   1

Strzelba

Miejsce Nazwisko Imię Nr Startowy RAZEM 05.01.2020 16.02.2020
1 LEWANDOWSKI Piotr 13 162,97 84,93 78,04
2 LESIEWICZ Włodek 11 159,35 65,30 94,05
3 POSMYK Marcin 10 154,47 99,02 55,45
4 PIEKUTOWSKI Janusz 3 153,36 78,79 74,57
5 KRAWCZYK Marek 12 133,82 33,82 100,00
6 BOROWCZYK Piotr 7 131,07 75,39 55,68
7 CIESEK Paweł 5 104,23 59,28 44,95
8 CZERWIŃSKI Jarek 6 100,00 100,00  
9 SZYMAŃSKI Rafał 9 90,30 20,13 70,17
10 BOROWIECKI, Tomasz 20 61,02   61,02
11 RĘKAWIECKI, Rafał 19 60,04   60,04
12 JĘDRZEJCZYK, Radosław 18 55,70   55,70
13 Jary, Hubert 17 54,46   54,46
14 LUDWICZAK Remigiusz 1 50,65 1,00 49,65
15 BARTKOWICZ Mirosław 4 38,79 25,36 13,43
16 KARMELITA Marcin 2 38,19 38,19  
17 BOROWCZYK Katarzyna 8 1,00 1,00  

 

 

I zawody Ligi otwarcie sezonu 5.01.2020r

Wyniki I zawodów

Termin - 5.01.2020r godz. 11.00

Miejsce : Strzelnica KS "Dziesiątka" LOK ŁÓDŹ

Konkurencje:

  • pistolet centralnego zapłonu -
  • pistolet szybki
  • strzelba

 Klasyfikacja generalna

Miejsce

Nr startowy

Imię i nazwisko

Pistolet szybki

Strzelba

Pcz

razem

1

11

Włodek LESIEWICZ

100,00

65,30

75,00

240,30

2

13

Piotr LEWANDOWSKI

80,34

84,93

67,00

232,27

3

10

Marcin POSMYK

42,38

99,02

62,00

203,40

4

5

Paweł CIESEK

54,64

59,28

60,00

173,92

5

6

Jarek CZERWIŃSKI

51,98

100,00

17,00

168,98

6

7

Piotr BOROWCZYK

0,00

75,39

86,00

161,39

7

12

Marek KRAWCZYK

39,67

33,82

86,00

159,49

8

3

Janusz PIEKUTOWSKI

1,00

78,79

61,00

140,79

9

2

Marcin KARMELITA

49,38

38,19

47,00

134,57

10

4

Mirosław BARTKOWICZ

51,45

25,36

48,00

124,81

11

1

Remigiusz LUDWICZAK

29,45

1,00

45,00

75,45

12

8

Katarzyna BOROWCZYK

0,00

1,00

74,00

75,00

13

9

Rafał SZYMAŃSKI

48,60

20,13

0,00

68,73

14

14

Krzysztof KARWAS

1,00

0,00

58,00

59,00

15

15

Maciej CZERCHAWY

0,00

0,00

0,00

0,00

PISTOLET CENTRALNEGO ZAPŁONU – 10 strz. + 3 próbne tarcza ts2 , 25m

Miejsce

Nr startowy

Nazwisko i imię

Wynik

10

10x

Punkty do rankingu

1

12.

Marek KRAWCZYK

86

3

 

86

2

7.

Piotr BOROWCZYK

86

2

 

86

3

11.

Włodek LESIEWICZ

75

   

75

4

8.

Katarzyna BOROWCZYK

74

   

74

5

13.

Piotr LEWANDOWSKI

67

   

67

6

10.

Marcin POSMYK

62

   

62

7

3.

Janusz PIEKUTOWSKI

61

   

61

8

5.

Paweł CIESEK

60

   

60

9

14.

Krzysztof KARWAS

58

   

58

10

4.

Mirosław BARTKOWICZ

48

   

48

11

2.

Marcin KARMELITA

47

   

47

12

1.

Remigiusz LUDWICZAK

45

   

45

13

6.

Jarek CZERWIŃSKI

17

   

17

             
             
             

PISTOLET SZYBKI-  2 tarcze IDPA odległość 10m, 20 strzałów po 10 w magazynku

Ilość strzałów

20

Punktacja za strefy

5

3

1

-10

-10

-10

       

Miejsce

Nr startowy

Zawodnik

Klub

Czas

A

C

D

M

Pt

Proc

PKT

HIT

FACTOR

Wynik pkt

Punkty do rankingu

1

11

Włodek LESIEWICZ

12,58

11

8

1

0

   

80

6,36

100,00

100,00

2

13

Piotr LEWANDOWSKI

11,94

9

8

2

1

   

61

5,11

80,34

80,34

3

5

Paweł CIESEK

24,75

13

7

0

0

   

86

3,47

54,64

54,64

4

6

Jarek CZERWIŃSKI

20,57

7

10

3

0

   

68

3,31

51,98

51,98

5

4

Mirosław BARTKOWICZ

21,7

12

7

0

1

   

71

3,27

51,45

51,45

6

2

Marcin KARMELITA

20,7

10

8

1

1

   

65

3,14

49,38

49,38

7

9

Rafał SZYMAŃSKI

27,18

13

6

1

0

   

84

3,09

48,60

48,60

8

10

Marcin POSMYK

21,52

12

6

0

2

   

58

2,70

42,38

42,38

9

12

Marek KRAWCZYK

24,97

9

9

1

1

   

63

2,52

39,67

39,67

10

1

Remigiusz LUDWICZAK

33,1

14

4

0

2

   

62

1,87

29,45

29,45

11

3

Janusz PIEKUTOWSKI

13,27

5

4

0

11

   

0

0,00

1,00

1,00

12

14

Krzysztof KARWAS

29,64

5

6

4

5

   

0

0,00

1,00

1,00

13

15

Maciej CZERCHAWY

38,17

6

5

3

6

   

0

0,00

1,00

1,00

                           
                           

STRZELBA – 7 strzałów z jednym doładowaniem , 7 celi metalowych, odległość 10m, strzelba powtarzalna

         

Punktacja za strefy

         
 

Ilość strzałów

 

7

5

3

1

-10

-10

-10

       

Miejsce

Nr startowy

Zawodnik

Czas

A

C

D

M

Pt

Proc

pts

HIT FACTOR

Wynik Pkt

Punkty do rankingu

1

6

Jarek CZERWIŃSKI

14,15

7

0

0

0

   

35

2,47

100,00

100,00

2

10

Marcin POSMYK

14,29

7

0

0

0

   

35

2,45

99,02

99,02

3

13

Piotr LEWANDOWSKI

16,66

7

0

0

0

   

35

2,10

84,93

84,93

4

3

Janusz PIEKUTOWSKI

17,96

7

0

0

0

   

35

1,95

78,79

78,79

5

7

Piotr BOROWCZYK

18,77

7

0

0

0

   

35

1,86

75,39

75,39

6

11

Włodek LESIEWICZ

21,67

7

0

0

0

   

35

1,62

65,30

65,30

7

5

Paweł CIESEK

23,87

7

0

0

0

   

35

1,47

59,28

59,28

8

2

Marcin KARMELITA

21,17

6

0

0

1

   

20

0,94

38,19

38,19

9

12

Marek KRAWCZYK

23,91

6

0

0

1

   

20

0,84

33,82

33,82

10

4

Mirosław BARTKOWICZ

31,88

6

0

0

1

   

20

0,63

25,36

25,36

11

9

Rafał SZYMAŃSKI

10,04

5

0

0

2

   

5

0,50

20,13

20,13

12

1

Remigiusz LUDWICZAK

21,66

4

0

0

3

   

0

0,00

1,00

1,00

13

8

Katarzyna BOROWCZYK

31,07

3

0

0

4

   

0

0,00

1,00

1,00