BASTION

STOWARZYSZENIE FUNKCJONAIUSZY SŁUŻB MUNDUROWYCH

LOGOWANIE

I zawody Ligi otwarcie sezonu 5.01.2020r

Wyniki I zawodów

Termin - 5.01.2020r godz. 11.00

Miejsce : Strzelnica KS "Dziesiątka" LOK ŁÓDŹ

Konkurencje:

  • pistolet centralnego zapłonu -
  • pistolet szybki
  • strzelba

 Klasyfikacja generalna

Miejsce

Nr startowy

Imię i nazwisko

Pistolet szybki

Strzelba

Pcz

razem

1

11

Włodek LESIEWICZ

100,00

65,30

75,00

240,30

2

13

Piotr LEWANDOWSKI

80,34

84,93

67,00

232,27

3

10

Marcin POSMYK

42,38

99,02

62,00

203,40

4

5

Paweł CIESEK

54,64

59,28

60,00

173,92

5

6

Jarek CZERWIŃSKI

51,98

100,00

17,00

168,98

6

7

Piotr BOROWCZYK

0,00

75,39

86,00

161,39

7

12

Marek KRAWCZYK

39,67

33,82

86,00

159,49

8

3

Janusz PIEKUTOWSKI

1,00

78,79

61,00

140,79

9

2

Marcin KARMELITA

49,38

38,19

47,00

134,57

10

4

Mirosław BARTKOWICZ

51,45

25,36

48,00

124,81

11

1

Remigiusz LUDWICZAK

29,45

1,00

45,00

75,45

12

8

Katarzyna BOROWCZYK

0,00

1,00

74,00

75,00

13

9

Rafał SZYMAŃSKI

48,60

20,13

0,00

68,73

14

14

Krzysztof KARWAS

1,00

0,00

58,00

59,00

15

15

Maciej CZERCHAWY

0,00

0,00

0,00

0,00

PISTOLET CENTRALNEGO ZAPŁONU – 10 strz. + 3 próbne tarcza ts2 , 25m

Miejsce

Nr startowy

Nazwisko i imię

Wynik

10

10x

Punkty do rankingu

1

12.

Marek KRAWCZYK

86

3

 

86

2

7.

Piotr BOROWCZYK

86

2

 

86

3

11.

Włodek LESIEWICZ

75

   

75

4

8.

Katarzyna BOROWCZYK

74

   

74

5

13.

Piotr LEWANDOWSKI

67

   

67

6

10.

Marcin POSMYK

62

   

62

7

3.

Janusz PIEKUTOWSKI

61

   

61

8

5.

Paweł CIESEK

60

   

60

9

14.

Krzysztof KARWAS

58

   

58

10

4.

Mirosław BARTKOWICZ

48

   

48

11

2.

Marcin KARMELITA

47

   

47

12

1.

Remigiusz LUDWICZAK

45

   

45

13

6.

Jarek CZERWIŃSKI

17

   

17

             
             
             

PISTOLET SZYBKI-  2 tarcze IDPA odległość 10m, 20 strzałów po 10 w magazynku

Ilość strzałów

20

Punktacja za strefy

5

3

1

-10

-10

-10

       

Miejsce

Nr startowy

Zawodnik

Klub

Czas

A

C

D

M

Pt

Proc

PKT

HIT

FACTOR

Wynik pkt

Punkty do rankingu

1

11

Włodek LESIEWICZ

12,58

11

8

1

0

   

80

6,36

100,00

100,00

2

13

Piotr LEWANDOWSKI

11,94

9

8

2

1

   

61

5,11

80,34

80,34

3

5

Paweł CIESEK

24,75

13

7

0

0

   

86

3,47

54,64

54,64

4

6

Jarek CZERWIŃSKI

20,57

7

10

3

0

   

68

3,31

51,98

51,98

5

4

Mirosław BARTKOWICZ

21,7

12

7

0

1

   

71

3,27

51,45

51,45

6

2

Marcin KARMELITA

20,7

10

8

1

1

   

65

3,14

49,38

49,38

7

9

Rafał SZYMAŃSKI

27,18

13

6

1

0

   

84

3,09

48,60

48,60

8

10

Marcin POSMYK

21,52

12

6

0

2

   

58

2,70

42,38

42,38

9

12

Marek KRAWCZYK

24,97

9

9

1

1

   

63

2,52

39,67

39,67

10

1

Remigiusz LUDWICZAK

33,1

14

4

0

2

   

62

1,87

29,45

29,45

11

3

Janusz PIEKUTOWSKI

13,27

5

4

0

11

   

0

0,00

1,00

1,00

12

14

Krzysztof KARWAS

29,64

5

6

4

5

   

0

0,00

1,00

1,00

13

15

Maciej CZERCHAWY

38,17

6

5

3

6

   

0

0,00

1,00

1,00

                           
                           

STRZELBA – 7 strzałów z jednym doładowaniem , 7 celi metalowych, odległość 10m, strzelba powtarzalna

         

Punktacja za strefy

         
 

Ilość strzałów

 

7

5

3

1

-10

-10

-10

       

Miejsce

Nr startowy

Zawodnik

Czas

A

C

D

M

Pt

Proc

pts

HIT FACTOR

Wynik Pkt

Punkty do rankingu

1

6

Jarek CZERWIŃSKI

14,15

7

0

0

0

   

35

2,47

100,00

100,00

2

10

Marcin POSMYK

14,29

7

0

0

0

   

35

2,45

99,02

99,02

3

13

Piotr LEWANDOWSKI

16,66

7

0

0

0

   

35

2,10

84,93

84,93

4

3

Janusz PIEKUTOWSKI

17,96

7

0

0

0

   

35

1,95

78,79

78,79

5

7

Piotr BOROWCZYK

18,77

7

0

0

0

   

35

1,86

75,39

75,39

6

11

Włodek LESIEWICZ

21,67

7

0

0

0

   

35

1,62

65,30

65,30

7

5

Paweł CIESEK

23,87

7

0

0

0

   

35

1,47

59,28

59,28

8

2

Marcin KARMELITA

21,17

6

0

0

1

   

20

0,94

38,19

38,19

9

12

Marek KRAWCZYK

23,91

6

0

0

1

   

20

0,84

33,82

33,82

10

4

Mirosław BARTKOWICZ

31,88

6

0

0

1

   

20

0,63

25,36

25,36

11

9

Rafał SZYMAŃSKI

10,04

5

0

0

2

   

5

0,50

20,13

20,13

12

1

Remigiusz LUDWICZAK

21,66

4

0

0

3

   

0

0,00

1,00

1,00

13

8

Katarzyna BOROWCZYK

31,07

3

0

0

4

   

0

0,00

1,00

1,00