BASTION

STOWARZYSZENIE FUNKCJONARIUSZY SŁUŻB MUNDUROWYCH

KONKURS WIELKANOCNY ROZSTRZYGNIĘTY

Szybki konkurs wielkanocny na grafikę lub zdjęcie przedstawiające Święta Wielkiej Nocy oraz związana z naszym stowarzyszeniem został nierozstrzygnięty.1 miejsce

  1. miejsce kol. Michał Kurzawa i ilością 162 głosów
  2. miejsce kol. Artur Zagórowicz z ilością 94 głosów
  3. miejsca kol. Joanna Stachowska z ilością 35 głosów

Głowna nagroda Voucher wartości 300zł na zakupy w sklepie Kwatermistrz trafia w ręce Michała  Jednak z uwagi na wyrównaną rywalizację ZARZĄD postanowił wyróżnić pracę kol. Artura Voucherem o wart. 100zł.

Gratulujemy zwycięzcom oraz głosującym i zapraszamy do udziału w naszych następnych projektach.

2 miejsce20220416 174224

 3 miejsce

received

POTRZEBNA JEST KREW DLA CÓRKI POLICJANTA

źródło: http://www.belchatow.policja.gov.pl/?serwis=ebe&dzial=informacje&id=51519

11-letnia córeczka naszego kolegi, policjanta z bełchatowskiej jednostki potrzebuje krwi!!! Zdiagnozowano u niej ostrą białaczkę. Rozpoczął się właśnie pierwszy etap jej długotrwałego leczenia w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 4 im. Marii Konopnickiej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, przy ul. Spornej, na Oddziale Pediatrii, Onkologii i Hematologii.

Dziewczynka potrzebuje krwi o grupie 0RH+. Osoby, które chcą pomóc, a moją inną grupę krwi również mogą zgłaszać się, ponieważ krew jest potrzebna dla ratowania życia. Krew można oddać w punktach krwiodawstwa, ze wskazaniem na Ewę Kobylińską, podając nazwę szpitala: Uniwersytecki szpital Kliniczny przy ul. Spornej w Łodzi, Oddział Pediatrii, Onkologii i Hematologii. Dodatkowo zbiórka krwi dla EWY odbędzie sie 19 sierpnia 2020 roku w godzinach 12.00-15.00. Tego dnia przed budynkiem KPP w Bełchatowie stanie AMBULANS i wszystkie osoby, które chcą i mogą pomóc będą wówczas mogły oddać krew.

POMOC DLA RYŚKA

Nasz przyjaciel Ryszard potrzebuje pomocy!
Wcześniej pomagał innym teraz sam jest w potrzebie!!!
Jeśli tylko możesz oddaj mu trochę swojej krwi,

apel

POZWOLENIE

decyzja1Mam przyjemność poinformować iż WPA w KWP w Łodzi w dniu 19.06.2019r wydało pozytywną decyzje o wydaniu pozwolenia na broń w celach szkoleniowych dla Stowarzyszenia Funkcjonariuszy Służb Mundurowych  „BASTION”.  

Fragment uzasadnienia decyzji-  

Stowarzyszenia Funkcjonariuszy Służb Mundurowych  „BASTION” jest stowarzyszeniem o charakterze proobronnym, strzeleckim, kolekcjonerskim, rekonstrukcji historycznej o także sportowo -turystycznym. Wnioskowana broń będzie wykorzystywana m.in. do prowadzenia szkoleń strzeleckich młodzieży i dorosłych oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych funkcjonariuszy służb mundurowych

 

W przyszłym tygodniu shopping i zakup pierwszych jednostek. A po wakacjach idziemy dalej do przodu i staramy się o pozwolenie sportowe oraz jeszcze jedno takie inne specjalne ale to będzie niespodzianka.

 

W tym stanie rzeczy staliśmy się organizacja szkoleniową dzięki Waszemu zaufaniu do nas.