BASTION

STOWARZYSZENIE FUNKCJONAIUSZY SŁUŻB MUNDUROWYCH

I zawody Ligi otwarcie sezonu 5.01.2020r

Wyniki I zawodów

Termin - 5.01.2020r godz. 11.00

Miejsce : Strzelnica KS "Dziesiątka" LOK ŁÓDŹ

Konkurencje:

  • pistolet centralnego zapłonu -
  • pistolet szybki
  • strzelba

 Klasyfikacja generalna

     

Punkty

Miejsce

Nr startowy

Imię i nazwisko

Pistolet szybki

Strzelba

Pcz

razem

1

11

Włodek LESIEWICZ

100,00

65,30

75,00

240,30

2

13

Piotr LEWANDOWSKI

80,34

84,93

67,00

232,27

3

10

Marcin POSMYK

42,38

99,02

62,00

203,40

4

5

Paweł CIESEK

54,64

59,28

60,00

173,92

5

6

Jarek CZERWIŃSKI

51,98

100,00

17,00

168,98

6

7

Piotr BOROWCZYK

0,00

75,39

86,00

161,39

7

12

Marek KRAWCZYK

39,67

33,82

86,00

159,49

8

3

Janusz PIEKUTOWSKI

1,00

78,79

61,00

140,79

9

2

Marcin KARMELITA

49,38

38,19

47,00

134,57

10

4

Mirosław BARTKOWICZ

51,45

25,36

48,00

124,81

11

1

Remigiusz LUDWICZAK

29,45

1,00

45,00

75,45

12

8

Katarzyna BOROWCZYK

0,00

1,00

74,00

75,00

13

9

Rafał SZYMAŃSKI

48,60

20,13

0,00

68,73

14

14

Krzysztof KARWAS

1,00

0,00

58,00

59,00

15

15

Maciej CZERCHAWY

0,00

0,00

0,00

0,00

PISTOLET CENTRALNEGO ZAPŁONU – 10 strz. + 3 próbne tarcza ts2 , 25m

Miejsce

Nr startowy

Nazwisko i imię

Wynik

10

10x

Punkty do rankingu

1

12.

Marek KRAWCZYK

86

3

 

86

2

7.

Piotr BOROWCZYK

86

2

 

86

3

11.

Włodek LESIEWICZ

75

   

75

4

8.

Katarzyna BOROWCZYK

74

   

74

5

13.

Piotr LEWANDOWSKI

67

   

67

6

10.

Marcin POSMYK

62

   

62

7

3.

Janusz PIEKUTOWSKI

61

   

61

8

5.

Paweł CIESEK

60

   

60

9

14.

Krzysztof KARWAS

58

   

58

10

4.

Mirosław BARTKOWICZ

48

   

48

11

2.

Marcin KARMELITA

47

   

47

12

1.

Remigiusz LUDWICZAK

45

   

45

13

6.

Jarek CZERWIŃSKI

17

   

17

14

9.

Rafał SZYMAŃSKI

0

   

0

15

15.

Maciej CZERCHAWY

0

   

0

16

16.

Jacek HERSZEL

0

     

PISTOLET SZYBKI-  2 tarcze IDPA odległość 10m, 20 strzałów po 10 w magazynku

Ilość strzałów

20

Punktacja za strefy

5

3

1

-10

-10

-10

       

Miejsce

Nr startowy

Zawodnik

Klub

Czas

A

C

D

M

Pt

Proc

PKT

HIT

FACTOR

Wynik pkt

Punkty do rankingu

1

11

Włodek LESIEWICZ

12,58

11

8

1

0

   

80

6,36

100,00

100,00

2

13

Piotr LEWANDOWSKI

11,94

9

8

2

1

   

61

5,11

80,34

80,34

3

5

Paweł CIESEK

24,75

13

7

0

0

   

86

3,47

54,64

54,64

4

6

Jarek CZERWIŃSKI

20,57

7

10

3

0

   

68

3,31

51,98

51,98

5

4

Mirosław BARTKOWICZ

21,7

12

7

0

1

   

71

3,27

51,45

51,45

6

2

Marcin KARMELITA

20,7

10

8

1

1

   

65

3,14

49,38

49,38

7

9

Rafał SZYMAŃSKI

27,18

13

6

1

0

   

84

3,09

48,60

48,60

8

10

Marcin POSMYK

21,52

12

6

0

2

   

58

2,70

42,38

42,38

9

12

Marek KRAWCZYK

24,97

9

9

1

1

   

63

2,52

39,67

39,67

10

1

Remigiusz LUDWICZAK

33,1

14

4

0

2

   

62

1,87

29,45

29,45

11

3

Janusz PIEKUTOWSKI

13,27

5

4

0

11

   

0

0,00

1,00

1,00

12

14

Krzysztof KARWAS

29,64

5

6

4

5

   

0

0,00

1,00

1,00

13

15

Maciej CZERCHAWY

38,17

6

5

3

6

   

0

0,00

1,00

1,00

14

7

Piotr BOROWCZYK

-

-

-

-

     

0

0,00

0,00

0,00

15

8

Katarzyna BOROWCZYK

-

-

-

-

     

0

0,00

0,00

0,00

STRZELBA – 7 strzałów z jednym doładowaniem , 7 celi metalowych, odległość 10m, strzelba powtarzalna

         

Punktacja za strefy

         
 

Ilość strzałów

 

7

5

3

1

-10

-10

-10

       

Miejsce

Nr startowy

Zawodnik

Czas

A

C

D

M

Pt

Proc

pts

HIT FACTOR

Wynik Pkt

Punkty do rankingu

1

6

Jarek CZERWIŃSKI

14,15

7

0

0

0

   

35

2,47

100,00

100,00

2

10

Marcin POSMYK

14,29

7

0

0

0

   

35

2,45

99,02

99,02

3

13

Piotr LEWANDOWSKI

16,66

7

0

0

0

   

35

2,10

84,93

84,93

4

3

Janusz PIEKUTOWSKI

17,96

7

0

0

0

   

35

1,95

78,79

78,79

5

7

Piotr BOROWCZYK

18,77

7

0

0

0

   

35

1,86

75,39

75,39

6

11

Włodek LESIEWICZ

21,67

7

0

0

0

   

35

1,62

65,30

65,30

7

5

Paweł CIESEK

23,87

7

0

0

0

   

35

1,47

59,28

59,28

8

2

Marcin KARMELITA

21,17

6

0

0

1

   

20

0,94

38,19

38,19

9

12

Marek KRAWCZYK

23,91

6

0

0

1

   

20

0,84

33,82

33,82

10

4

Mirosław BARTKOWICZ

31,88

6

0

0

1

   

20

0,63

25,36

25,36

11

9

Rafał SZYMAŃSKI

10,04

5

0

0

2

   

5

0,50

20,13

20,13

12

1

Remigiusz LUDWICZAK

21,66

4

0

0

3

   

0

0,00

1,00

1,00

13

8

Katarzyna BOROWCZYK

31,07

3

0

0

4

   

0

0,00

1,00

1,00

14

14

Krzysztof KARWAS

-

-

-

-

-

-

-

0

0

0

0

15

15

Maciej CZERCHAWY

-

-

-

-

-

-

-

0

0

0

0