BASTION

STOWARZYSZENIE FUNKCJONARIUSZY SŁUŻB MUNDUROWYCH

LOGOWANIE

Pomoc dla UKRAINY - podsumowanie miesiąca

0004 pomoc2Miesiąc temu w związku z sytuacją na Ukrainie Stowarzyszenie BASTION wspólnie z ZW NSSZ Policjantów woj. Łódzkiego oraz f-szami KMP w Łodzi zainicjowaliśmy zbiórkę darów na pomoc dla uchodźców z Ukrainy.

Dary  rzeczowe można w dalszym ciągu przekazywać:

  • w siedzibie Związków w KWP na parterze,
  • w Komisariacie 8 Policji ul. Wólczańska kol. Piotr  tel 695433159
  • w KMP w Łodzi na ulicy Pienistej Wydział d.w z Przestępczością Narkotykową tel. 47 841 18 90 (91)
  • W Komisariacie 2 Policji ul. Ciesielska kol. Grzegorz tel. 571345991

Można również przekazywać datki pieniężne za które zostaną zakupione odpowiednie artykuły Pieniądze można wpłacać na konto stowarzyszenia BASTION 68 1020 3408 0000 4802 0446 3287 jednak w tym przypadku proszę w tytule przelewy wpisać „ WPŁATA STATUTOWA - pomoc dla Ukrainy” .

Do chwili ob2ecnej zebrano dużą ilość darów za które dziękujemy i które zostały przekazane uchodźcom z Ukrainy oraz pieniądze w gotówce za które zakupiono rzeczy potrzebne walczącej Ukrainie poniżej zamieszczamy listę wpłat oraz listę zakupionych przedmiotów:

20.04.2021Otrzymaliśmy potwierdzenie że dary dotarły we właciwe ręce :)

Czytaj więcej...

POMOC DLA UCHODŹCÓW

W związku z sytuacją na Ukrainie Stowarzyszenie BASTION wspólnie z ZW NSSZ Policjantów woj. Łódzkiego oraz f-szami KMP w Łodzi rozpoczynamy zbiórkę darów na pomoc dla uchodźców z Ukrainy.

Najbardziej potrzebna jest żywność, słodycze i pampersy, bo jest dużo małych dzieci, ale również środki medyczne i opatrunkowe koce śpiwory etc.. Wszystkie dary trafią do OSP  KORCZOWA gdzie pełnią służbę  nasi członkowie i związkowcy.

Dary można przekazywać:

  • w siedzibie Związków w KWP na parterze,
  • w Komisariacie 8 Policji ul. Wólczańska kol. Piotr  tel 695433159
  • w KMP w Łodzi na ulicy Pienistej Wydział d.w z Przwestępczościa Narkotykową tel. 47 841 18 90 (91)
  • W Komisariacie 2 Policji ul. Ciesielska kol. Grzegorz tel. 571345991

Można również przekazywać datki pieniężne za które zostaną zakupione odpowiednie artykuły spożywcze i środki pierwszej pomocy -informację o koncie do przelewu podaje na priv  lub telefonicznie pod 695433159.

Można również wpłacać na konto stowarzyszenia BASTION 68 1020 3408 0000 4802 0446 3287 jednak w tym przypadku proszę w tytule przelewy wpisać „ WPŁATA STATUTOWA” i nic więcej

Pomoc dla UKRAINY

0007 pomocOd początku konfliktu na Ukrainie członkowie SFSM BASTION wraz ze związkowcami NSZZP w Łodzi oraz f-szami KMP i KWP w Łodzi zaangażowali się w pomoc dla Ukrainy. Zbieramy wśród siebie i innych potrzebne rzeczy, które przekazujemy uchodźcom lub bezpośrednio wysyłamy na Ukrainę. Dzięki pomocy Łodzian  pomoc  ta zatacza coraz większe koło. Do pomocy włączyła się również Niemcy i  Polonia mieszkający we Frankfurcie nad Menem którzy przysłali dary dla  potrzebujących.. Do pomocy włączyła się młodzież i rodzice   z Mundurowego Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi. Dary dla ukraińskich służb mundurowych zostały również ufundowane przez Magdalenę Muraszewską  Ryszarda Florczaka - Szkoła Podstawowa Smart School i właściciela firmy Kary Sp. z o.o. oraz Monikę i Mateusza Moczak. . Wszystkie przedmioty są niezwłocznie sortowane i przekazywane potrzebującym uchodźcom  lub wysyłane na teren walczącej Ukrainy. W imieniu Ukrainy dziękujemy wszystkim za dary serca.

Sława Ukrainie sława bohaterom !!!!

Czytaj więcej...

Pomoc dla Nadii Frontczak

Wnuczka naszego kolegi z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi potrzebuje pomocy ! Liczy się każda złotówka !!!

nadia

Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom LIVER zwraca się do Państwa z bardzo gorącą prośba o udzielenie pomocy finansowej

Nadii Frontczak,

której życie mogą uratować tylko lekarze z Brukseli.